O mnie


Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Daniel Dąbrowski i jestem certyfikowanym specjalistą Google ds. marketingu. Poniżej możesz zapoznać się z uproszczoną historią założenia Zobrazuj.

Początki

Od 2016r zajmuję się tworzeniem grafiki oraz animacji. Zacząłem od świadczenia usług dla twórców działających na YouTube, wykonując miniaturki do filmów, bannery, loga i materiały promocyjne. Od tamtego czasu moje projekty pobrano około 27 tys razy.

Przez pasję do zawodu

Od początku dzielę pasję z tym co wykonuję. Już w bardzo młodym wieku założyłem swojego bloga stworzonego w prostym programie. Z czasem zacząłem wchodzić w świat kodowania w językach HTML i CSS, co przyczyniło się do tego, że teraz nie mam problemu w pracy z nimi.

Nauka

Aktualnie kształcę się w kierunku informatycznym. Dodatkowo ciągle pogłębiam swoją wiedzę kończąc wszelakie kursy, oraz ucząc się nowych technologii, tak aby być na bieżąco z panującymi standardami.

Kolejny krok

Przyszedł czas, w którym postanowiłem zebrać to w czym czuję się najlepszym, więc założyłem Zobrazuj.pl, aby pomagać firmom z całej Polski zaistnieć w internecie.

Skąd nazwa Zobrazuj?

Wszystko co da się opisać słowami i wyobrazić z odrobiną chęci można przenieść w format cyfrowy. Z chęcią wykonam nawet te najbardziej nietypowe pomysły.

Daniel Dąbrowski